792 123 223, 787 185 725, sekretariat: 33 810 15 64 mmsportbielsko@gmail.com

Plan lekcji – Klasa 1A

07:30 – 08:15 Pływanie wyjazd ze szkoły 7:45
08:20 – 09:05 Pływanie
09:10 – 09:55 Pływanie
10:05 – 10:50 Religia
11:00 – 11:45 Edukacja
12:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Edukacja
14:05 – 14:50 LEGO* wg harmonogramu miesięcznego
14:55 – 15:40 ——–

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

07:30 – 08:15  
08:20 – 09:05 Judo
09:10 – 09:55 Judo
10:05 – 10:50 Edukacja
11:00 – 11:45 Religia
11:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Edukacja
14:05 – 14:50
 
14:55 – 15:40  

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

07:30 – 08:15 ———-
08:20 – 09:05 Edukacja
09:10 – 09:55 Angielski
10:05 – 10:50 Edukacja
11:00 – 11:45 Edukacja
12:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Taniec
14:05 – 14:50 Taniec
14:30 – 15:15 ————

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

07:30 – 08:15 Tenis/LA wyjazd ze szkoły 7:45
08:20 – 09:05 Tenis/LA
09:10 – 09:55 Tenis/LA
10:05 – 10:50 Szachy
11:00 – 11:45 Edukacja
12:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Edukacja
14:05 – 14:50 Edukacja
14:55 – 15:40 Zajęcia wyrównawcze*

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00
* w zajęciach wyrównawczych biorą udział uczniowie wyznaczeni przez nauczyciela

07:30 – 08:15  
08:20 – 09:05 Angielski
09:10 – 09:55 Gimnastyka
10:05 – 10:50 Gimnastyka
11:00 – 11:45 Edukacja
12:05 – 12:50 Informatyka
13:10 – 13:55 Edukacja
14:05 – 14:50 Edukacja
14:55 – 15:40  

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

Plan lekcji – Klasa 1B

07:30 – 08:15 Pływanie wyjazd ze szkoły 7:45
08:20 – 09:05 Pływanie
09:10 – 09:55 Pływanie
10:05 – 10:50 Szachy
11:00 – 11:45 Edukacja
12:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Edukacja
14:05 – 14:50 Zajęcia wyrównawcze*
14:55 – 15:40  

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00
* w zajęciach wyrównawczych biorą udział uczniowie wyznaczeni przez nauczyciela

07:30 – 08:15 ————-
08:20 – 09:05 Edukacja
09:10 – 09:55 Edukacja
10:05 – 10:50 Edukacja
11:00 – 11:45 Gimnastyka
12:05 – 12:50 Gimnastyka
13:10 – 13:55 Religia
14:05 – 14:50  
14:55 – 15:40  

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

07:30 – 08:15  
08:20 – 09:05 Angielski
09:10 – 09:55 Edukacja
10:05 – 10:50 Edukacja
11:00 – 11:45 Edukacja
12:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Taniec
14:05 – 14:50 Tamiec
14:55 – 15:40  

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

07:30 – 08:15 Tenis wyjazd ze szkoły  7:45
08:20 – 09:05 Tenis
09:10 – 09:55 Tenis
10:05 – 10:50 Edukacja
11:00 – 11:45 Religia
12:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Edukacja
14:05 – 14:50 Edukacja
14:55 – 15:40 ———–

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

07:30 – 08:15  
08:20 – 09:05 Edukacja
09:10 – 09:55 Edukacja
10:05 – 10:50 Edukacja
11:00 – 11:45 Judo
12:05 – 12:50 Judo
13:10 – 13:55 Informatyka
14:05 – 14:50 Angielski
14:55 – 15:40  

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

Plan lekcji – Klasa 2 A

07:30 – 08:15  
08:20 – 09:05 Pływanie wyjazd ze szkoły 8:20
09:10 – 09:55 Pływanie
10:05 – 10:50 Pływanie
11:00 – 11:45 Edukacja
12:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Edukacja
14:05 – 14:50 Edukacja
14:55 – 15:40 LEGO* wg harmonogramu miesięcznego

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

07:30 – 08:15  
08:20 – 09:05 Edukacja
09:10 – 09:55 Edukacja
10:05 – 10:50 Edukacja
11:00 – 11:45 Edukacja
11:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Taniec
14:05 – 14:50 Taniec
14:55 – 15:40 ————

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

07:30 – 08:15 Tenis/LA wyjazd ze szkoły 7:40
08:20 – 09:05 Tenis/LA
09:10 – 09:55 Tenis/LA
10:05 – 10:50 Edukacja
11:00 – 11:45 Edukacja
12:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Religia
14:05 – 14:50 ————
14:30 – 15:15 ————

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00
Terminy LA: 11 wrz, 25 wrz, 9 paź, 23 paź, 6 lis, 20 lis, 4 gru, 18 gru
Terminy TENIS: 4 wrz, 18 wrz, 2 paź, 16 paź, 30 paź, 13 lis, 27 lis, 11 gru,

07:30 – 08:15 Gimnastyka
08:20 – 09:05 Gimnastyka
09:10 – 09:55 Szachy
10:05 – 10:50 Religia
11:00 – 11:45 Edukacja
12:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Angielski
14:05 – 14:50 Informatyka
14:55 – 15:40  

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

07:30 – 08:15 zajęcia wyrównawcze*
08:20 – 09:05 Edukacja
09:10 – 09:55 Edukacja
10:05 – 10:50 Edukacja
11:00 – 11:45 Angielski
12:05 – 12:50 Angielski
13:10 – 13:55 Judo
14:05 – 14:50 Judo
14:55 – 15:40 ———

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00
* w zajęciach wyrównawczych biorą udział uczniowie wyznaczeni przez nauczyciela

Plan lekcji – Klasa 2 B

07:30 – 08:15  
08:20 – 09:05 Pływanie wyjazd ze szkoły 8:20
09:10 – 09:55 Pływanie
10:05 – 10:50 Pływanie
11:00 – 11:45 Religia
12:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Edukacja
14:05 – 14:50 Edukacja
14:55 – 15:40 LEGO* wg harmonogramu miesięcznego

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

07:30 – 08:15 zajęcia wyrównawcze*
08:20 – 09:05 Angielski
09:10 – 09:55 Edukacja
10:05 – 10:50 Edukacja
11:00 – 11:45 Edukacja
11:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Taniec
14:05 – 14:50 Taniec
14:55 – 15:40 ————

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00
* w zajęciach wyrównawczych biorą udział uczniowie wyznaczeni przez nauczyciela

07:30 – 08:15 Tenis/LA wyjazd ze szkoły 7:40
08:20 – 09:05 Tenis/LA
09:10 – 09:55 Tenis/LA
10:05 – 10:50 Religia
11:00 – 11:45 Szachy
12:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Edukacja
14:05 – 14:50 ————
14:30 – 15:15 ————

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00
Terminy LA: 4 wrz, 18 wrz, 2 paź, 16 paź, 30 paź, 13 lis, 27 lis, 11 gru,
Terminy TENIS: 11 wrz, 25 wrz, 9 paź, 23 paź, 6 lis, 20 lis, 4 gru, 18 gru

07:30 – 08:15  
08:20 – 09:05 Edukacja
09:10 – 09:55 Edukacja
10:05 – 10:50 Edukacja
11:00 – 11:45 Judo
12:05 – 12:50 Judo
13:10 – 13:55 Informatyka
14:05 – 14:50 Angielski
14:55 – 15:40  

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

07:30 – 08:15 Gimnastyka
08:20 – 09:05 Gimnastyka
09:10 – 09:55 Edukacja
10:05 – 10:50 Angielski
11:00 – 11:45 Edukacja
12:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Edukacja
14:05 – 14:50 Edukacja
14:55 – 15:40 ———

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

Plan lekcji – Klasa 3

07:30 – 08:15  
08:20 – 09:05 Angielski
09:10 – 09:55 Angielski
10:05 – 10:50 Edukacja
11:00 – 11:45 Edukacja
12:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Gimnastyka
14:05 – 14:50 Gimnastyka
14:55 – 15:40 LEGO* wg harmonogramu miesięcznego

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

07:30 – 08:15 Pływanie wyjazd ze szkoły 7:45
08:20 – 09:05 Pływanie
09:10 – 09:55 Pływanie
10:05 – 10:50 Religia
11:00 – 11:45 Edukacja
11:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Edukacja
14:05 – 14:50 ————
14:55 – 15:40 ————

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00
* w zajęciach wyrównawczych biorą udział uczniowie wyznaczeni przez nauczyciela

07:30 – 08:15 Zajęcia wyrównawcze*
08:20 – 09:05 Edukacja
09:10 – 09:55 Edukacja
10:05 – 10:50 Edukacja
11:00 – 11:45 Religia
12:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Tenis/LA
14:05 – 14:50 Tenis/LA
14:30 – 15:15 Tenis/LA

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00
Terminy LA: 11 wrz, 25 wrz, 9 paź, 23 paź, 6 lis, 20 lis, 4 gru, 18 gru
Terminy TENIS: 4 wrz, 18 wrz, 2 paź, 16 paź, 30 paź, 13 lis, 27 lis, 11 gru,

07:30 – 08:15  
08:20 – 09:05 Angielski
09:10 – 09:55 Judo
10:05 – 10:50 Judo
11:00 – 11:45 Szachy
12:05 – 12:50 Edukacja
13:10 – 13:55 Edukacja
14:05 – 14:50 Edukacja
14:55 – 15:40  

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

07:30 – 08:15  
08:20 – 09:05 Edukacja
09:10 – 09:55 Edukacja
10:05 – 10:50 Edukacja
11:00 – 11:45 Edukacja
12:05 – 12:50 Informatyka
13:10 – 13:55 Taniec
14:05 – 14:50 Taniec
14:55 – 15:40 ———

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

Plan lekcji – Klasa 4

07:30 – 08:15 Sport wyjście ze szkoły 7:45
08:20 – 09:05 Sport
09:10 – 09:55 Sport
10:05 – 10:50 Angielski
11:00 – 11:45 Godzina wychowawcza
12:05 – 12:50 Przyroda
13:10 – 13:55 Polski
14:05 – 14:50 Polski
14:55 – 15:40  

Świetlica czynna od 6:30 – 8:20 oraz od zakończenia lekcji do godziny 17:00

07:30 – 08:15 Angielski
08:20 – 09:05 Pływanie wyjazd ze szkoły 8:20
09:10 – 09:55 Pływanie
10:05 – 10:50 Pływanie
11:00 – 11:45 Religia
11:05 – 12:50 Matematyka
13:10 – 13:55 Technika
14:05 – 14:50 WDŻ
14:55 – 15:40 ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM SPORTOWYM – pierwszy wtorek miesiąca*

*termin zajęć może się zmienić, co zostanie podane z wyprzedzeniem

07:30 – 08:15 Sport wyjście ze szkoły 7:45*
08:20 – 09:05 Sport
09:10 – 09:55 Sport
10:05 – 10:50 Szachy
11:00 – 11:45 Matematyka
12:05 – 12:50 Religia
13:10 – 13:55 Przyroda
14:05 – 14:50 Polski
14:30 – 15:15  

 

07:30 – 08:15  
08:20 – 09:05 Polski
09:10 – 09:55 Polski
10:05 – 10:50 Matematyka
11:00 – 11:45 Angielski
12:05 – 12:50 Angielski
13:10 – 13:55 Sport
14:05 – 14:50 Sport
14:55 – 15:40 Sport

 

07:30 – 08:15 Muzyka
08:20 – 09:05 Plastyka
09:10 – 09:55 Wychowanie fizyczne
10:05 – 10:50 Wychowanie fizyczne
11:00 – 11:45 Wychowanie fizyczne
12:05 – 12:50 Matematyka
13:10 – 13:55 Historia
14:05 – 14:50 Informatyka
14:55 – 15:40 ———

Plan lekcji – Klasa 5

07:30 – 08:15 Sport wyjście ze szkoły 7:45
08:20 – 09:05 Sport
09:10 – 09:55 Sport
10:05 – 10:50 Informatyka
11:00 – 11:45 Polski
12:05 – 12:50 Polski
13:10 – 13:55 Geografia
14:05 – 14:50 Technika
14:55 – 15:40  

 

07:30 – 08:15  
08:20 – 09:05 Pływanie wyjazd ze szkoły 8:20
09:10 – 09:55 Pływanie
10:05 – 10:50 Pływanie
11:00 – 11:45 Angielski
11:05 – 12:50 Angielski
13:10 – 13:55 Matematyka
14:05 – 14:50 Religia
14:55 – 15:40 ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM SPORTOWYM – pierwszy wtorek miesiąca*

*termin zajęć może się zmienić, co zostanie podane z wyprzedzeniem

07:30 – 08:15 Sport wyjście ze szkoły 7:45*
08:20 – 09:05 Sport
09:10 – 09:55 Sport
10:05 – 10:50 Biologia
11:00 – 11:45 Angielski
12:05 – 12:50 Matematyka
13:10 – 13:55 Polski
14:05 – 14:50 Historia
14:30 – 15:15 Godzina wychowawcza

 

07:30 – 08:15  
08:20 – 09:05 Religia
09:10 – 09:55 Matematyka
10:05 – 10:50 Polski
11:00 – 11:45 Polski
12:05 – 12:50 Szachy
13:10 – 13:55 Sport
14:05 – 14:50 Sport
14:55 – 15:40 Sport

 

07:30 – 08:15 Plastyka
08:20 – 09:05 Muzyka
09:10 – 09:55 Angielski
10:05 – 10:50 Matematyka
11:00 – 11:45 Wychowanie fizyczne
12:05 – 12:50 Wychowanie fizyczne
13:10 – 13:55 Wychowanie fizyczne
14:05 – 14:50 Historia
14:55 – 15:40 ———

ITN – Klasa 7