792 123 223, 787 185 725, sekretariat: 33 810 15 64 mmsportbielsko@gmail.com

Dyrektor Niepublicznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego MM Sport

mgr Marcin Nosowicz

Koordynator ds. sportu

Magister Wychowania Fizycznego, trener piłki ręcznej, instruktor snowboardu, instruktor gimnastyki korekcyjnej, instruktor koszykówki. Prywatnie szczęśliwy tata dwóch córek, w „wolnym czasie” zaangażowany w organizację sportowych imprez charytatywnych.
mgr Monika Rybarska

Koordynator ds. rekrutacji

Absolwentka AWF Katowice związana ze sportem od najmłodszych lat. Doskonale wie jak sport kształtuje charakter człowieka już od najmłodszych lat, będąc zawodniczką piłki ręcznej na zawodach międzyszkolnych a potem na boiskach Ekstraklasy. Obecnie trenerka piłki ręcznej z wielką pasją w szkoleniu dzieci i młodzieży.

Nauczyciele klasy 1-3

mgr Gabriela Protzner

Nauczyciel klasy 1-3

Pedagog z wykształcenia, terapeuta. Pracuje jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Prowadzi warsztaty umiejętności społecznych oraz rękodzieła. Hobbystycznie zajmuje się renowacją mebli. Prywatnie żona i matka czwórki wyjątkowych dzieci. Z potrzeby ducha zaczytana, z potrzeby ciała zabiegana.
mgr Agata Majka

Nauczyciel klasy 1-3

Nauczyciel z ogromną pasją w przekazywaniu wiedzy najmłodszym. Niesamowita umiejętność wysłuchania każdego dziecka i pomoc w ich małych-wielkich sprawach to jej cechy bezcenne. Miłośniczka teatru, muzyki i tańca.
mgr Magdalena Kasińska

mgr Sabina Gwizdała

Nauczyciel klasy 1-3

Pedagog z wykształcenia, dyplomowana instruktorka tańca współczesnego, animatorka kultury, tancerka, choreograf. Współpracowałam z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej i Teatrem CST w Cieszynie. Obecnie prowadzę zajęcia taneczne i warsztaty w Bielsku-Białej.
mgr Patrycja Wilczek

mgr Joanna Gacek

J. Angielski

Nauczyciel z zamiłowania. Wierzy, że przy nauce języka można się świetnie bawić, ale również uczy swoich podopiecznych, że systematyczność i praca, są kluczem do sukcesu. Mówi, że gdyby mogła wykonywać jakikolwiek zawód na świecie, to i tak byłaby nauczycielem. W wolnym czasie jest molem książkowym i jest z tego dumna.
siostra Teresa

Siostra Teresa ukończyła Papieski Wydział Teologiczny w Krakowie.
Pełna energii i uśmiechu siostra zakonna, która tą energią zaraża wszystkich dookoła. Zajęcia katechetyczne idealnie dostosowuje do wieku naszych uczniów i przeplata je sporą dawką śpiewu i zabawy.

mgr Michał Micor

Robotyka LEGO

Inżynier informatyki od 6 lat prowadzący zajęcia z robotyki na klockach Lego w Bielsku i okolicach. Od prawie 2 lat prowadzący własną działalność w tym kierunku, pokazuje, że nauka może być doskonałą zabawą. Uwielbia zdobywać nowe umiejętności, poszerzać horyzonty i wykorzystywać tą wiedzę przy nowych projektach. Hobbystycznie miłośnik gier planszowych, które zmuszają do strategicznego planowania.

Nauczyciele klasy 4-8

Sporty

mgr Krzysztof Budniok

Trener Judo

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz trener z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. W swojej karierze trenerskiej brał udział w wielu imprezach ogólnopolskich i międzynarodowych. Zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy, w treningu docenia zaangażowanie dzieci i chęć nauki.
mgr Michał Paździora

Trener szachy

Od 2008 roku instruktor sportu dyscypliny szachy, pedagog, szachista, organizator turniejów szachowych i sędzia szachowy klasy centralnej. Kierownik sekcji szachowej LKS ORZEŁ Kozy. Prowadzi Firmę Szkoleniowo-Edukacyjną „Smart Chess”.
mgr Paulina Roman

Trener gimnastyki

mgr Mateusz Kruk

Trener gimnastyki

Magister Wychowania Fizycznego, instruktor narciarstwa, instruktor odnowy biologicznej. Trener akrobatyki sportowej w latach 2008-2013 w klubie MKS Żak Biała Podlaska.
Od 2013 trener akrobatyki w klubie „Start Bielsko-Biała”.
mgr Sabina Gwizdała

Trener taniec

mgr Michał Duhl

Trener tenisa

Licencja trenera C1 w tenisie, nauczyciel wychowania-fizycznego z ponad 10-letnią praktyką, instruktor narciarstwa zjazdowego, trener przygotowania fizycznego w TK Mladosť Košice.
Trener Laury Duhl (ur. 2002) wielokrotnej medalistki Mistrzostw Słowacji i Polski w tenisie oraz reprezentantki Polski.
mgr Damian Gawełek

Trener pływania

Instruktor pływania, instruktor gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, instruktor siatkówki, instruktor tenisa ziemnego, ratownik WOPR. Pozytywnie patrzy na świat. Uwielbia kontakt z przyrodą i stara się aktywnie spędzać czas. Ciekawią go miejsca, w których nie był i rzeczy których nie robił. Lubi poznawać ludzi, inna kulturę i obyczaje.

mgr Ewa Fijak

Trener LA, nauczyciel wychowania fizycznego

Absolwentka AWF w Krakowie, trenerka lekkiej atletyki. Do niedawna czynna zawodniczka w skoku wzwyż. Na swoim koncie ma m.in. wicemistrzostwo Polski i wielokrotne mistrzostwo Śląska w swojej konkurencji. Karierę sportową zaczynała jednak od biegów, które też są jej bardzo bliskie. Lekkoatletyka jest jej wielką pasją, a dzielenie się nią z najmłodszymi sprawia jej ogromną radość.
mgr Joanna Nosowicz

Instruktor pływania

Magister Wychowania Fizycznego, instruktor narciarstwa, instruktor pływania, ratownik WOPR. Osoba, która ciepło domowego ogniska przenosi w progi naszej szkoły, Miłośniczka porządku, zdrowego stylu życia i ekologicznego wystroju wnętrz.