792 123 223, 787 185 725, sekretariat: 33 810 15 64 mmsportbielsko@gmail.com

Kadra pedagogiczna

mgr Marcin Nosowicz

Dyrektor MM Sport w Bielsku-Białej

Magister Wychowania Fizycznego, trener piłki ręcznej, instruktor snowboardu, instruktor gimnastyki korekcyjnej, instruktor koszykówki. Prywatnie szczęśliwy tata dwóch córek, w „wolnym czasie” zaangażowany w organizację sportowych imprez charytatywnych.

mgr Monika Rybarska

Z-ca dyrektora ds sportowych

Absolwentka AWF Katowice związana ze sportem od najmłodszych lat. Doskonale wie jak sport kształtuje charakter człowieka już od najmłodszych lat, będąc zawodniczką piłki ręcznej na zawodach międzyszkolnych a potem na boiskach Ekstraklasy. Obecnie trenerka piłki ręcznej z wielką pasją w szkoleniu dzieci i młodzieży.

mgr Gabriela Protzner

Zajęcia dydaktyczne

Pedagog z wykształcenia, terapeuta. Pracuje jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Prowadzi warsztaty umiejętności społecznych oraz rękodzieła. Hobbystycznie zajmuje się renowacją mebli. Prywatnie żona i matka czwórki wyjątkowych dzieci. Z potrzeby ducha zaczytana, z potrzeby ciała zabiegana.

mgr Ewa Miszczak

Edukacja wczesnoszkolna

Pedagog z wykształcenia, pasjonatka nauk matematyczno-przyrodniczych. Nauka poprzez muzykę, zajęcia manualne to dla niej podstawa w bodźcowaniu wyobraźni dziecka i kreatywnego myślenia. Cierpliwość i spokój to znaki rozpoznawcze Pani Ewy.

mgr Agata Majka

Edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel z ogromną pasją w przekazywaniu wiedzy najmłodszym. Niesamowita umiejętność wysłuchania każdego dziecka i pomoc w ich małych-wielkich sprawach to jej cechy bezcenne. Miłośniczka teatru, muzyki i tańca.

mgr Alicja Szydłowska

Zajęcia dydaktyczne

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach w zakresie Filologia angielska. Spokojna i zawsze uśmiechnięta, z wieloletnim doświadczeniem w nauce j. angielskiego dzieci i młodzieży. Od swoich podopiecznych wymaga zaangażowania, a jednocześnie wysoko ceni i nagradza każdy wysiłek. Wierzy, że dobra nauka to też dobra zabawa.

siostra Teresa

Siostra Teresa ukończyła Papieski Wydział Teologiczny w Krakowie.
Pełna energii i uśmiechu siostra zakonna, która tą energią zaraża wszystkich dookoła. Zajęcia katechetyczne idealnie dostosowuje do wieku naszych uczniów i przeplata je sporą dawką śpiewu i zabawy.

Michał Duhl

Trener tenisa

Licencja trenera C1 w tenisie, nauczyciel wychowania-fizycznego z ponad 10-etnią praktyką, instruktor narciarstwa zjazdowego, trener przygotowania fizycznego w TK Mladosť Košice.
Trener Laury Duhl (ur. 2002) wielokrotnej medalistki Mistrzostw Słowacji i Polski w tenisie oraz reprezentantki Polski.

Mateusz Kruk

Trener akrobatyki

Magister Wychowania Fizycznego, instruktor narciarstwa, instruktor odnowy biologicznej. Trener akrobatyki sportowej w latach 2008-2013 w klubie MKS Żak Biała Podlaska.
Od 2013 trener akrobatyki w klubie „Start Bielsko-Biała”.

Joanna Nosowicz

Instruktor pływania

Magister Wychowania Fizycznego, instruktor narciarstwa, instruktor pływania, ratownik WOPR. Osoba, która ciepło domowego ogniska przenosi w progi naszej szkoły, Miłośniczka porządku, zdrowego stylu życia i ekologicznego wystroju wnętrz.

Damian Gawełek

Nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa

Instruktor pływania, instruktor gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, instruktor siatkówki, instruktor tenisa ziemnego, ratownik WOPR. Pozytywnie patrzy na świat. Uwielbia kontakt z przyrodą i stara się aktywnie spędzać czas. Ciekawią go miejsca, w których nie był i rzeczy których nie robił. Lubi poznawać ludzi, inna kulturę i obyczaje.

mgr Michał Paździora

szachy

Od 2008 roku instruktor sportu dyscypliny szachy, pedagog, szachista, organizator turniejów szachowych i sędzia szachowy klasy centralnej. Kierownik sekcji szachowej LKS ORZEŁ Kozy. Prowadzi Firmę Szkoleniowo-Edukacyjną „Smart Chess”.

mgr Sabina Gwizdała

instruktor tańca

Pedagog z wykształcenia, dyplomowana instruktorka tańca współczesnego, animatorka kultury, tancerka, choreograf. Współpracowałam z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej i Teatrem CST w Cieszynie. Obecnie prowadzę zajęcia taneczne i warsztaty w Bielsku-Białej.

mgr Łukasz Markowski

zajęcia z informatyki

Pedagog specjalny z wykształcenia. Pracuje jako wychowawca z młodzieżą zagrożoną demoralzacją. Od kilku lat również jako nauczyciel informatyki (zajęć komputerowych). Informatyka to moja pasja. Zainteresowania to nowinki techniczne oraz piłka nożna.

mgr Michał Micor

zajęcia z robotyki

Inżynier informatyki od 6 lat prowadzący zajęcia z robotyki na klockach Lego w Bielsku i okolicach. Od prawie 2 lat prowadzący własną działalność w tym kierunku, pokazuje, że nauka może być doskonałą zabawą. Uwielbia zdobywać nowe umiejętności, poszerzać horyzonty i wykorzystywać tą wiedzę przy nowych projektach. Hobbystycznie miłośnik gier planszowych, które zmuszają do strategicznego planowania.

mgr Joanna Gacek

nauczyciel języka angielskiego

Nauczyciel z zamiłowania. Wierzy, że przy nauce języka można się świetnie bawić, ale również uczy swoich podopiecznych, że systematyczność i praca, są kluczem do sukcesu. Mówi, że gdyby mogła wykonywać jakikolwiek zawód na świecie, to i tak byłaby nauczycielem. W wolnym czasie jest molem książkowym i jest z tego dumna.