519561892, sekretariat: 33 810 15 64 mmsportbielsko@gmail.com

Nauczyciele klasy 1-3

mgr Gabriela Protzner

Nauczyciel klasy 1-3

Z wykształcenia i zamiłowania nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Nie wyobraża sobie, że mogłaby robić coś innego. Od samego początku współtworzy naszą szkołę. Nie lubi bezczynności, zawsze gotowa do działania. Optymistka. Żona od lat tego samego męża i mama czwórki świetnych dzieci. Lubi dobrą muzykę, książkę, a nade wszystko kawę w dobrym towarzystwie.
mgr Agata Majka

Nauczyciel klasy 1-3

Nauczyciel z ogromną pasją w przekazywaniu wiedzy najmłodszym. Niesamowita umiejętność wysłuchania każdego dziecka i pomoc w ich małych-wielkich sprawach to jej cechy bezcenne. Miłośniczka teatru, muzyki i tańca.
mgr Magdalena Kasińska

Nauczyciel klasy 1-3

Z wykształcenia nauczyciel j. polskiego oraz edukacji wczesnoszkolnej. Pedagog z ogromną pasją do nauczania dzieci. Wewnętrzny spokój oraz rzetelność w prowadzeniu zajęć to jej priorytet w pracy z dziećmi. Prywatnie pasjonatka dobrej książki i miłośniczka kotów.
mgr Sabina Gwizdała

Nauczyciel klasy 1-3

Pedagog z wykształcenia, animatorka kultury, tancerka, instruktorka tańca, choreograf i teoretyk tańca. Przez 12 lat tancerka w Teatrze Tańca Flex, wyróżnianym na konkursach choreograficznych (m.in. Grand Prix Polski). W 2008 najlepsza tancerka w Polsce. Współpracowała z Tomaszem Wesołowskim przy Studium Teatru Fizycznego jako asystentka choreografa. Od lutego 2010 roku współpracuje z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej od lutego 2013 roku z Teatrem CST w Cieszynie.
lic Patrycja Wieczór-Szczerbowicz

Nauczyciel klasy 1-3

Z wykształcenia pedagog i grafik komputerowy. Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i informatycznej. W swojej pracy łączy naukę z zabawą. Uśmiechem rozpromienia szkole korytarze. Na lekcjach wykorzystuje zdolności plastyczne, tworząc z dziećmi prace śliczne. Prywatnie szczęśliwa żona. Pasjonatka muzyki klasycznej, dobrej kawy i podróży tych małych i dużych.
mgr Joanna Gacek

J. Angielski

Nauczyciel z zamiłowania. Wierzy, że przy nauce języka można się świetnie bawić, ale również uczy swoich podopiecznych, że systematyczność i praca, są kluczem do sukcesu. Mówi, że gdyby mogła wykonywać jakikolwiek zawód na świecie, to i tak byłaby nauczycielem. W wolnym czasie jest molem książkowym i jest z tego dumna.
mgr Michał Górny

J. Angielski

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego: Amerykanista i tłumacz tekstów specjalistycznych. Miłośnik kultury i historii Stanów Zjednoczonych. W wolnym czasie pasjonat gier planszowych i literatury fantasy oraz amator sportów zimowych. Dłuższy pobyt i wczesna edukacja w USA sprawiają, że z wielkim zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę i z pasją motywuje do nauki języka.

Nauczyciele klasy 4-8

Judo

mgr Michał Paździora

Szachy

Od 2008 roku instruktor sportu dyscypliny szachy, pedagog, szachista, organizator turniejów szachowych i sędzia szachowy klasy centralnej. Kierownik sekcji szachowej LKS ORZEŁ Kozy. Prowadzi Firmę Szkoleniowo-Edukacyjną „Smart Chess”.
mgr Sabina Gwizdała

Taniec

mgr Józef Koźmiński

LA, Wychowanie fizyczne

Absolwent AWF Katowice. Zapalony biegacz, wulkan energii-żadnych wyzwań się nie boi. Lekkoatletyka, łyżwiarstwo czy piłka ręczna nie mają dla niego tajemnic. Profesjonalista w każdym calu.
Swoim entuzjazmem i pasją ciągle zaraża swoich uczniów. Skromność to jego cecha wrodzona 🙂
mgr Paweł Mucha

LA, Wychowanie fizyczne

Absolwent Wyższej Szkoły Sportu w Warszawie. Instruktor piłki nożnej, pływania i snowboardu.
W wolnym czasie zwolennik aktywnego spędzania czasu z rodziną.
Pasjonata biegania, piłki nożnej oraz oraz dobrej książki.

mgr Ewa Fijak

LA Wychowanie Fizyczne

mgr Paulina Roman

Gimnastyka

Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Trenerka akrobatyki sportowej w klubie „Start” Bielsko-Biała. Z tym sportem związana od najmłodszych lat, była zawodniczka kadry Polski. Z sukcesami startowała na zawodach krajowych i międzynarodowych. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość.
mgr Mateusz Kruk

Gimnastyka

Magister Wychowania Fizycznego, instruktor narciarstwa, instruktor odnowy biologicznej. Trener akrobatyki sportowej w latach 2008-2013 w klubie MKS Żak Biała Podlaska.
Od 2013 trener akrobatyki w klubie „Start Bielsko-Biała”.
mgr Damian Gawełek

Pływanie

Instruktor pływania, instruktor gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, instruktor siatkówki, instruktor tenisa ziemnego, ratownik WOPR. Pozytywnie patrzy na świat. Uwielbia kontakt z przyrodą i stara się aktywnie spędzać czas. Ciekawią go miejsca, w których nie był i rzeczy których nie robił. Lubi poznawać ludzi, inna kulturę i obyczaje.
mgr Michał Duhl

Tenis

Licencja trenera C1 w tenisie, nauczyciel wychowania-fizycznego z ponad 10-letnią praktyką, instruktor narciarstwa zjazdowego, trener przygotowania fizycznego w TK Mladosť Košice.
Trener Laury Duhl (ur. 2002) wielokrotnej medalistki Mistrzostw Słowacji i Polski w tenisie oraz reprezentantki Polski.