519561892, sekretariat: 33 810 15 64 mmsportbielsko@gmail.com

Zapraszamy uczniów do udziału w zajęciach nieobowiązkowych organizowanych w naszej szkole.

KLASY 1-3
PONIEDZIAŁEK —– ROBOTYKA LEGO
Zajęcia rozwijają logiczne myślenie oraz stanowią wstęp do programowania.
Każda klasa ma wyznaczony termin zajęć w miesięcznym harmonogramie, który jest przedstawiany na początku każdego miesiąca.
Prowadzący: mgr Michał Micor

WTOREK————–ZAJĘCIA TEATRALNE
Przygotowania do przedstawień to tylko jedna z wielu zalet koła teatralnego. Pod czujnym okiem mgr Agaty Majki, dzieci przełamują nieśmiałość i stres przed wystąpieniami na forum grupy czy też przed widownią. Nasza szkolna grupa teatralna przy wsparciu innych uczniów zadebiutowała w 2018 r przedstawiając GÓRALSKIE JASEŁKA natomiast w 2019r można było obejrzeć przedstawienie: CZERWONY KAPTUREK.
Godzina: 14:55
Prowadząca: Agata Majka

ŚRODA —————-ZAJĘCIA CZYTELNICZE
Zajęcia mają głownie charakter relaksacyjny, przez co zachęcamy dzieci do czerpania radości z czytania. Doskonałe dla uczniów klas pierwszych, które wchodzą w świat samodzielnego czytania, jednak klasy 2 i 3 równie chętnie uczestniczy w zajęciach.
Godzina: 14:55
Prowadząca: mgr Magdalena Kasińska

CZWARTEK———–GRY I ZABAWY LOGICZNE
Ciekawe, gry planszowe, rozwiązywanie zagadek logicznych oraz samodzielne tworzenie gier poprawia kreatywność oraz logiczne myślenie u dzieci.
Godzina:14:55
Prowadząca: mgr Gabriela Protzner

PIĄTEK—————-ZAJĘCIA PLASTYCZNE
Malowanie, rysowanie, tworzenie dzieł naszych najmłodszych uczniów czyli  – tak w skrócie można opisać zajęcia plastycznych, a doskonale wiem, że w tym wieku taka ekspresja jest bardzo ważna dla prawidłowego rozwoju dziecka.
Godzina 14:55
Prowadząca: Patryca Wilczek

Zapraszamy